دانلود سریال کره ای When I Was the Most Beautiful 2020 با لینک مستقیم 

دانلود سریال کره ای وقتی که من زیباترین بودم  با زیرنویس چسبیده فارسی

چهارشنبه و پنجشنبه ها شبکه MBC

۴۸۰p : E08 – 540p : E08 – 720p : E08

زیرنویس چسبیده (هاردساب) اختصاصی SHATFILM7قسمت ۰۰ با کیفیت ۵۴۰p و ۷۲۰p اضافه شد

زیرنویس فارسی قسمت ۰۸ – زیرنویس انگلیسی قسمت ۰۸

SHATFILM7دانلود فیلم و سریال کره ای با لینک مستقیم

نام فارسی : وقتی که من زیباترین بودم

عناوین : When I Was the Prettiest , My Prettiest Days , naega gajang yebbeosseul ddae , My Prettiest Moments

هانگول : 내가 가장 예뻤을 때

ژانر : عاشقانه | درام | ملودرام 

روز های پخش : چهارشنبه | پنجشنبه 

شبکه پخش : MBC

زمان : هر قسمت ۳۵ دقیقه

تعداد قسمت ها : ۳۲ قسمت

کشور سازنده : کره جنوبی

نویسنده : Jo Hyun Kyung

کارگردان : Oh Kyung Hoon

وضعیت : در حال پخش

ستارگان : Choi Jong Hwan | Ha Seok Jin | Hwang Seung eon | Im Soo Hyang | Ji Soo | Park Ji Young

کیفیت : ۴۸۰p | 540p | 720p

حجم : میانگین ۱۵۰ | ۲۵۰ | ۳۸۰  مگابایت

زیرنویس چسبیده هاردساب دارای زیرنویس زرد رنگ و با کیفیت ۵۴۰p و ۷۲۰p حجم تقریبی ۲۰۰ و ۳۸۰ مگابایت می باشد!

خلاصه داستان

این سریال ماجرای دو برادری را روایت میکند که هردو به طور ناخواسته عاشق اوه یه جی (Lim Soo-Hyang) میشوند که هنرمند رشته سرامیک است ، اوه یه جی دختریست که به دنبال پیدا کردن شادی زندگی خود را سپری میکند و با خوش بینی خالصانه ای در مقابل مشکلات تسلیم نمیشود اما به یکباره زندگی آرام او دچار پیچ و خم هایی میشود که …

SHATFILM7

دانلود سریال کره ای رایگان بالینک مستقیم سریال ,قسمت ,زیرنویس ,prettiest ,چسبیده ,دانلود ,زیرنویس چسبیده ,دانلود سریال ,چسبیده هاردساب ,most beautiful ,زیرنویس چسبیده هاردساب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دختر دلتنگ طراحی سایت اردبیل شقایق دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. وبلاگ جامع گردشگری و توریست فروشگاه معرفی اجناس ارزان نوجوان پاتوق دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی پنل اس ام اس رویز اس ام اس